Z każdym dniem technologia coraz bardziej rozwija się ułatwiając nam życie i centralizując zadania, które coraz częściej możemy wykonywać za pomocą telefonu czy jednego kliknięcia. Wśród ostatnich nowinek znalazł się multimedialny stół od Pizza Hut, który zadziwia swoimi możliwościami.

Gastronomia i szybki rozwój technologiczny niekoniecznie łączą się w parę – niby jak ekran dotykowy może wzbogacić doznania smakowe lub pomóc w konsumpcji? Przynajmniej tak było dotychczas. Technologia wkrada się do restauracji, ułatwiając między innymi pracę kelnerek, które do przyjmowania zamówień używają elektronicznych terminali lub specjalnych aplikacji przygotowanych na iPod Touch. Przede wszystkim jednak nowe urządzenia zaczynają wzmagać komfort klienta, pomagając przy dobraniu składników i zakomponowaniu własnej potrawy. Na taki właśnie pomysł wpadli twórcy multimedialnego stołu od Pizza Hut.

Tradycyjne a multimedialne zamówienie
Oczywiście możliwość dobrania własnych dodatków do pizzy istnieje od dawna, można zrobić to osobiście w restauracji, telefonicznie lub internetowo. Wiąże się to jednak z pewnym ograniczeniem – nie jesteś w stanie zobaczyć jak twoja oryginalna pizza będzie wyglądać. Często przecież wydaje się nam, że mamy na coś ochotę, a przy samej degustacji okazuje się, że niekoniecznie taki skład mieliśmy na myśli. Poza tym nie jest to zbyt zabawny sposób, szczególnie jeśli wyboru dokonujemy w większej grupie. Długie dyskusje, spamiętywanie listy oraz nużąca rozmowa z obsługą, to wszystko tylko psuje nam apetyt. Tutaj pojawia się innowacyjny pomysł od Pizza Hut, który zwykłe zamawianie pizzy zamienia w świetną zabawę. Jedyne co musisz zrobić to zasiąść przy stole, gdzie za chwilę zacznie się cała magia. Otóż z pomocą ekranu dotykowego, który stanowi cały blat stołu, będziesz mógł od początku do końca zaprojektować swoją pizzę, łącznie z wielkością, grubością ciasta i ilością komponentów smakowych. Krok po kroku, niczym włoski szef kuchni, komponujesz kolejne składniki , co sprawia naprawdę wiele frajdy, przy czym czujesz się kreatywnie – w końcu to twój pomysł na pizzę! Po złożeniu zamówienia, oczekując na jego realizację, będziesz mógł zagrać w jedną z wielu multimedialnych gier na tym fantastycznym stole.

Dziecinie proste
System zamawiania jest naprawdę łatwy, krok po kroku wykonujesz polecenia. Ekran jest wystarczająco duży a wszystkie polecenia są niezwykle jasne i czytelne. Istotne jest to, że ciągła interakcja nie pozwala ci się nużyć i niecierpliwić, a każdy pomysł możesz zaraz zweryfikować na ekranie, aby móc podjąć ostateczną decyzję. Nie potrzeba już objaśniać wszystkiego kelnerkom ani zaczytywać się w menu, zastanawiając się nad tym, które zestawienie jest tym, na co mamy właśnie ochotę. Wystarczy usiąść przy stole, przy którym jednocześnie dokonasz zamówienia i zjesz swoją ulubioną pizzę. Hartowane szkło i specjalna obudowa zabezpieczają urządzenie przed ewentualnymi uszkodzeniami, pozwalając spokojnie cieszyć się posiłkiem. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *