W ciągle zmieniającym się świecie, coraz więcej podróżujemy, dlatego to właśnie na tym polu potrzeba coraz nowocześniejszych i sprawniejszych udogodnień technologicznych. Miliony ludzi korzystających z dworców i lotnisk potrzebuje szybko uzyskać wyczerpujących informacji o podróży oraz prędko zakupić bilet. Dzisiejsze rozwiązania pozwalają na efektywne i bezawaryjne funkcjonowanie największych punktów komunikacyjnych.

Wszyscy zgodzą się, że dworce i lotniska są tymi miejscami użyteczności publicznej, z których korzystamy najczęściej. Jasnym więc jest, że to właśnie tutaj urządzenia muszą działać niezawodnie i wydajnie. Nowoczesna technologia podsuwa coraz sprytniejsze rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają podróżowanie.

Dostęp do informacji
W tych miejscach jakiekolwiek komunikaty muszą być łatwe do odnalezienia i czytelne. Ważne jest, aby podróżni nie czuli się skołowani i zagubieni, dlatego z pomocą przychodzą wszelkie interaktywne i pasywne wyświetlacze LCD, zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Od nich zależy sprawna obsługa obiektu, oraz płynne przemieszczanie się użytkowników obiektu. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych, ponieważ profesjonalna sieć centralnego zarządzenia treścią może, między innymi, wskazać odpowiednie drogi ewakuacji.

Scentralizowanie treści
Naszą podróż zdecydowanie ułatwia V-TOTEM, czyli multimedialny kiosk dotykowy, który wyposażony jest w profesjonalny panel LCD i również w ekran dotykowy technologii IR. Taki infokiosk doskonale sprawdza się w aplikacjach typu Digital Signage, tak więc jest idealnym kompanem każdego podróżnika szukającego informacji na dworcu czy też lotnisku. Dzięki nim czas oczekiwani na środek komunikacji mija dużo szybciej, tym bardziej, że można zasięgnąć rady, gdzie w okolicy warto się udać. Dodatkowo możemy dowiedzieć się w jakiej restauracji warto zjeść, oraz jaki hotel wybrać w danym mieście. Jest to świetne rozwiązanie pozwalające na scentralizowanie treści w jednym urządzeniu, które następnie rozstawia się w wielu punktach. Podróżnik ma w zasięgu wszelkie potrzebne informacje. V-TOTEM można dodatkowo wyposażyć w komputer, uzyskując wygodne rozwiązanie typu plug & play.   

Odporne i nowoczesne obudowy
Wbrew temu, co może wydawać się na pierwszy rzut oka, obudowy urządzeń dotykowych są trwałe i pozwalają na skuteczną ochronę przed wandalizmem o wiele efektywniej niż dotychczasowe nośniki informacji. Odporne na zalanie, oraz zmienne warunki atmosferyczne będą zawsze służyć informacją podróżnym, którzy mogą korzystać z ekranów dotykowych bez końca i bez obaw o uszkodzenie. Dodatkowo nowatorska i estetyczna obudowa infokiosku, do której wykorzystuje się czarne, hartowane szkło, pozwala na uzyskanie harmonijnie nowoczesnego wnętrza. W zależności od zapotrzebowania, dostępne są oczywiście różne kolorystyczne warianty. Infokiosk jest idealną alternatywą dla tablic informacyjnych i reklamowych, które zalewają miejsca użyteczności publicznej, zakłócając ich czytelność i jasność.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *