Dzisiejsza zmodernizowana galeria handlowa liczy się przede wszystkim z potrzebami współczesnego klienta, którego upodobania i preferencje zmieniają się wraz z otaczającym światem. Liczne ułatwienia i przyjazne rozwiązania technologiczne pozwalają na sprawne przemieszczanie się po przestrzeni i korzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak łatwe i zabawne.

Do galerii handlowej udajemy się coraz częściej nie tylko po zakupy, ale również do restauracji, do kina czy bawialni dla dzieci. Zależy więc nam na łatwym dostępie, jasnym planie miejsca i prostej komunikacji. Dzisiejsza technologia wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i proponuje urządzenia, które pomagają korzystać z ofert danej galerii handlowej.

Łatwe poruszanie
Nie raz gubiliśmy się w korytarzach i na poziomach centrum handlowego w poszukiwaniu konkretnego sklepu. Tradycyjne plany rozmieszczenia poszczególnych punktów występowały rzadko i nie zawsze wyróżniały się produktywną prostotą, dlatego dzisiaj coraz częściej stosuje się nową technologię, ułatwiającą poruszanie się po danym miejscu. W tej sytuacji idealnie sprawdzają się infokioski, czyli multimedialne kioski dotykowe, które rozstawia się w reprezentatywnych punktach centrum handlowego. W ten sposób uzyskujemy szybko potrzebne informacje, ponieważ kioski te są łatwe i intuicyjne w obsłudze, co umożliwia dotykowa technologia wraz z profesjonalnymi wyświetlaczami LCD. Dzięki aplikacji typu WayFinder z łatwością odnajdziesz swój sklep, ponadto poznasz dokładnie drogę jaką musisz przebyć. Dodatkowo profesjonalnie stworzona sieć digital signage umożliwia zarządcom obiektu kierowanie treści we wszystkich multimedialnych kioskach dotykowych oraz ścianach video.   

Nowoczesna reklama
Coraz rzadziej jesteśmy zalewani krzykliwymi hasłami i jaskrawymi plakatami, które skutecznie męczą nasze oczy. Reklamodawcy coraz częściej wykorzystują nowe nośniki reklamowe, jak infokioski czy ściany video. Ich wyraźnym atutem jest to, że wciągają klienta w interakcję, pozwalając na aktywny udział i rozrywkę. Urządzenia te stanowią szerokie pole działania dla nowoczesnego marketingu, ponieważ specjalnie zaprojektowane konkursy i zabawy interaktywne niezwykle skutecznie i efektywnie reklamują dane produkty oraz samą galerię. Sprzęt dotykowy nadaje ponadto centrum handlowemu nowoczesnego wyglądu.

Zabawna technologia
Dzisiejsze maluchy są doskonale zaznajomione z tabletami, dlatego właśnie technologia dotykowa idealnie sprawdza się w galeriach handlowych jako wyposażenie bawialni dla najmłodszych. Opracowane z myślą o rozwoju naszych pociech, interaktywne stoły dotykowe pozwalają na wspólną zabawę. Wszystko to dzięki pakietom aplikacji multi-touch, które umożliwiają korzystanie z urządzenia przez większą grupę dzieci. W przerwie między zakupami rodzice mogą udać się do tych specjalnie stworzonych punktów, gdzie ich dzieci będą grać i uczyć się, a oni sami korzystać z bezprzewodowego Internetu czy chwili wytchnienia.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *