Poważny biznes wymaga poważnej i nowoczesnej technologii, która zaimponuje twoim potencjalnym klientom. Zadbaj o to, aby twoje przedsięwzięcie prezentowało się profesjonalnie i pomysłowo. Pomoże ci w tym innowacyjna metoda prezentowania oferty.

To w jaki sposób przedstawisz swoją biznesową propozycję niejednokrotnie przesądza o możliwej transakcji, dlatego należy zrobić wszystko, aby przekonać klienta do swoich kompetencji i kwalifikacji. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne świetnie sprawdzają się w prowadzeniu biura, ułatwiając autopromocję i uatrakcyjniając pokaz zakresu twoich usług. 

Dotykowa prezentacja
Jeśli chcesz w prosty i innowacyjny sposób zademonstrować asortyment firmy i zakres jej działania, koniecznie zainwestuj w dotykowy stół, który pozwoli ci zdobyć i utrzymać uwagę klienta. Z powodu swoich interaktywnych właściwości jest on idealnym urządzeniem do prowadzenia biznesowych negocjacji. Hartowane szkło, wysoka trwałość i wytrzymałość, pozwalają na to, aby stół służył za stół, tak więc spokojnie możesz przyjąć przy nim gościa, podać kawę i jednocześnie przeglądać potrzebne informacje – wszystko na jednym blacie. Klient nie będzie siedział bezczynnie, ponieważ sam będzie mógł dosłownie dotknąć tego, co go zainteresuje. Wszystko to dzięki funkcji multi-touch, która pozwala na wspólną pracę kilku osobom jednocześnie. Ponadto nowoczesny wygląd urządzenia i wysoka jakość wykonania nadadzą twemu biurowemu wnętrzu charakteru wysoko profesjonalnej i pionierskiej firmy.

Interaktywne zebrania
Dzisiejsza technologia dotykowa usprawnia przede wszystkim działanie wewnątrz firmy, zamieniając nudne zebranie w żywe i interaktywne konwersacje. Urządzenia takie idealnie nadają się więc do wnętrz biurowych czy sal konferencyjnych, gdzie potrzeba kreatywnego myślenia i efektywnego działania jest wyjątkowo duża. Ściany video z zainstalowaną funkcją dotyku spowodują, że wszystkie szkolenia –  przeprowadzane dla pracowników – przestaną być przykrym obowiązkiem i zamienią się w pasjonującą zabawę i owocną naukę. Ściana video jest bowiem wysoko operatywnym narzędziem w technologii Digital Signage, pozwalającą właścicielowi na zaprojektowanie własnej wizji i najrozmaitszych innowacyjnych rozwiązań. Przydaje się szczególnie tam, gdzie potrzebny jest naprawdę duży ekran. V-WALL pozwala na pracę na obrazie o przekątnej nawet 250” i wykorzystanie aż 32 punktów dotyku. Pracownicy korzystający wspólnie z takich urządzeń są o wiele bardziej pomysłowi i zżyci, co przekłada się na efektywność zarządzania projektami oraz na pozytywny wizerunek samej firmy. Wachlarz zastosowań jest szeroki, od nośnika reklamy, przez pole do kreatywnej pracy oraz prezentacji, do wewnętrznej telewizji, wiążącej głębiej pracowników z marką. Każdy kto będzie brał udział w wydarzeniu z wykorzystaniem V-WALL nie zapomni unikatowych doznań wizualnych. Ponadto istnieją mobilne ściany video, które pozwalają na przeprowadzenie prezentacji poza ścianami twojego biura, oraz nadają się na targi, gdzie twoja firma przykuje najwięcej uwagi i zainteresowania.      

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *