Marzysz o efektywnej sprzedaży swojego towaru, ale tradycyjne nośniki marketingowe nie przynoszą skutków? Toniesz w stosie ulotek, broszur i ciężkich katalogów, które w żaden sposób nie przekładają się na dodatnie wyniki finansowe? Poznaj mobilne kioski multimedialne Mobi-Stand, które z powodzeniem przyczynią się do wzrostu sprzedaży twojego produktu.

Mobilne multimedialne kioski Mobi-Stand są doskonałą alternatywą dla dotychczasowych środków reklamowych. Urządzenia wyposażone w tablety iPad, odznaczają się wyjątkowo szybkim działaniem i wysokim stopniem niezawodności. Idealnie nadają się do profesjonalnej i skutecznej ekspozycji twoich produktów, która na długo pozostanie w pamięci potencjalnego klienta. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zaprezentujesz się jako prawdziwy profesjonalista.

Interaktywny salon
Prezentacja towaru jeszcze nigdy nie była tak prosta, wygodna i zabawna. Przeglądanie stosu materiałów jest nużące i zniechęcające, podczas gdy multimedialny kiosk pozwala na nowatorską i pomysłową ekspozycję produktów. Teraz możesz iść dużo dalej pokazując jak twoje produktu powstały, jakie jest ich możliwe zastosowanie i jak wyglądają dotychczasowe realizacje. Twój klient będzie czuł się bezpiecznie wiedząc dokładnie na co się decyduje. To co jednak najbardziej pociągające w nowej technologii to jej interaktywność. Wykorzystaj ją razem z multimedialnym kioskiem Mobi-Stand przygotowując oryginalne akcje promocyjne, gry i konkursy, które przyciągną i zaintrygują potencjalną klientelę. Specjalnie utworzone aplikacje, w zależności od profilu działalności, pozwolą na bogaty wachlarz usług. W drogeriach klientki będą mogły zobaczyć jak interesujące je szminka wypada na konkretnych makijażach. W salonach odzieżowych dane ciuchy będzie można kombinować w różnych zestawieniach. W sklepach meblowych zobaczymy, jak pożądany mebel prezentuje się w różnych wnętrzach, oraz jak można wykorzystać najrozmaitsze gadżety. Sportowcy przekonają się jak właściwe użyć sprzętu przed zakupem. Każda przyszła panna młoda będzie mogła zajrzeć do wirtualnej przymierzalni, gdzie dużo szybciej wybierze odpowiedni fason, bez męczących przymiarek kolejnych sukni.          

Nowoczesny marketing
Dzięki wykorzystaniu mobilnych kiosków multimedialnych Mobi-Stand zyskujesz wiele. Teraz możesz urozmaicać swoją ofertę o animacje, filmy i grafiki, które kreatywnie przedstawią zalety twojego produktu. Nie musisz przejmować się miejscem i kosztami, bowiem wszystko to odbędzie się na multimedialnym kiosku, który zajmuje mało miejsca, jednocześnie umożliwiając dużo. Twoi handlowcy z łatwością dotrą do potencjalnych kontrahentów z tak przygotowaną prezentacją, a ty zaoszczędzisz na drukowaniu kolejnych materiałów reklamowych. Interaktywność urządzenia i aplikacji sprawia, że w trakcie rozmów biznesowych można na bieżąco modyfikować ofertę, czyniąc ją bardziej spersonalizowaną i dostosowaną do potrzeb klienta. Mobilność i poręczność urządzenia pozwolą dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych nabywców twojego produktu.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *