W administracji najważniejsze jest to, aby jak najszybciej uzyskać potrzebną wskazówkę i proste wyjaśnienie, dlatego wszystkie punkty informacyjne i urzędy coraz częściej wyposażają się w mobilne kioski informacyjne Mobi-Stand, które zostały zaopatrzone w specjalnie zaprojektowaną aplikację mobilną, pomagającą w uzyskaniu szybkiej i precyzyjnej odpowiedzi na wszelkie pytania. 

Każdy z nas zna to uczucie zagubienia w obcym mieście lub państwie, kiedy nie wie skąd i jak zdobyć potrzebne dane. Niestety punkty informacyjne dla turystów i urzędy nie zawsze okazują się pomocne, a długie kolejki potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Wybawieniem okazują się coraz częściej stosowane nowoczesne technologie, które mają pomóc nam w poruszaniu i przemieszczaniu się po miejscach publicznych, ułatwić wizytę w urzędzie i podać zwięźle potrzebne informacje. Kioski multimedialne Mobi-Stand czynią nasze codziennie życie znacznie prostszym i łatwiejszym.

Szybki dostęp do danych
Każdy turysta i każdy petent przekraczający próg odpowiedniej instytucji ma mnóstwo pytań, na które – i całkiem słusznie – oczekuje wyczerpującej odpowiedzi. Czasem jednak wiele osób pojawia się z tym samym problemem tworząc duże kolejki i atmosferę zniecierpliwienia. Wykorzystanie multimedialnych kiosków w punktach informacyjnych i urzędach pozwala na łatwy i szybki dostęp do interesujących nas treści, rozładowując przy tym natężeniu ruchu i problemów. Tutaj będziesz mógł znaleźć aktualne oferty pracy czy nieruchomości, sprawdzisz datę i godzinę wylotu samolotu, zarezerwujesz bilet na pociąg, zapoznasz się z ofertą lokalnych firm przewoźniczych. Zbłąkany turysta sprawdzi dokładnie mapę, ale ponadto dowie się gdzie warto zjeść, gdzie znajdują się ciekawe obiekty i zabytki, atrakcyjne sklepy i kluby. Uczniowie i studenci będą mogli sprawdzić swoją skrzynkę pocztową oraz zapoznać się z planem zajęć. Jest idealnym rozwiązaniem dla podróżujących, ponieważ udziela bezbłędnej informacji w wielu językach. Każdy zainteresowany będzie mógł komunikować się z bliskimi wysyłając maila. Przede wszystkim kioski multimedialne usprawniają pracę w samych urzędach, przez szybszy dostęp do potrzebnych danych i treści. 

Jak to działa?
Kioski multimedialne Mobi-Stand wykonuje się ze stali i aluminium, używając innowacyjnych technologii. Na indywidualne zamówienie, obudowy kiosków dostosowywane są do określonego tabletu dostępnego aktualnie na rynku. W miejscach użyteczności publicznej zamiast multimedialnych kiosków mobilnych, lepiej sprawdzą się specjalnie dostosowane wersje, przykręcane do blatu lub ściany. Trwała i wytrzymała obudowa świetnie nadaje się do miejsc o dużej intensywności ruchu, także urządzenia odporne są na potencjalne ataki wandalizmu. Ponadto kioski wyposażone są w aplikacje mobilne na systemy iOS i Android, również nieustannie projektowane są zaawansowane systemy zarządzania danymi. Na potrzeby urzędów i punktów informacji turystycznej przygotowuje się najbardziej optymalne rozwiązania.    

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *